Rain Theme (8.x-3.0) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Default
pl: Domyślny

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Other
pl: Inne

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Link color
pl: Kolor odnośników

en: Next page
pl: Następna strona

en: Enter the terms you wish to search for.
pl: Wprowadź słowa, które mają zostać wyszukane.

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Base color
pl: Kolor podstawowy

en: Slate
pl: Popielaty

en: Plum
pl: Śliwka

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Firehouse
pl: Remiza

en: Ice
pl: Lód

en: Header background top
pl: Górne tło nagłówka
