Rain Theme (8.x-3.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Menu
fa: قائم

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Other
fa: ساير

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Link color
fa: رنگ واصلی

en: Enter the terms you wish to search for.
fa: عبارتی را که میخواهید پیدا کنید،  در اینجا وارد نمایید.

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Pagination
fa: صفحه بندی

en: Slate
fa: تخته سنگ

en: Firehouse
fa: ایستگاه آتش‌نشانی

en: Ice
fa: یخ

en: Header background top
fa: پس زمینه بالای سربرگ
