Rain Theme (8.x-3.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Home
ps: کور

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Default
ps: تلواله

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Other
ps: نور

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Link color
ps: تړونی رنګ

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: Ice
ps: یخی
