Rain Theme (8.x-3.0) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Read more
ru: Подробнее

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Default
ru: По умолчанию

en: Menu
ru: Меню

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Other
ru: Другое

en: Text color
ru: Цвет текста

en: Link color
ru: Цвет ссылок

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Enter the terms you wish to search for.
ru: Введите ключевые слова для поиска.

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Base color
ru: Основной цвет

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Ice
ru: Лёд

en: Header background top
ru: Верхняя часть фона шапки страницы
