Rain Theme (8.x-3.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Default
sk: Predvolené

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Other
sk: Ostatné

en: Text color
sk: Farba textu

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Enter the terms you wish to search for.
sk: Zadajte slová, ktoré chcete vyhľadať.

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Base color
sk: Základná farba

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Header background top
sk: Pozadie hlavičky horné
