Rain Theme (8.x-3.0) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Read more
sl: Preberite več

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Default
sl: Privzeto

en: Menu
sl: Meni

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Enter the terms you wish to search for.
sl: Vpišite izraze, ki jih želite poiskati.

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
