Rain Theme (8.x-3.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Menu
sq: Menuja

en: Other
sq: Tjetër

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes

en: Enter the terms you wish to search for.
sq: Shkruaj frazat që duhen kërkuar.

en: Base color
sq: Ngjyra bazë
