Rain Theme (8.x-3.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Default
sr: Подразумевано

en: Menu
sr: Мени

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Text color
sr: Боја текста

en: Link color
sr: Боја линкова

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови
