Rain Theme (8.x-3.0) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Read more
sv: Läs mer

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Default
sv: Förvald

en: Menu
sv: Meny

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Other
sv: Övriga

en: Text color
sv: Textfärg

en: Link color
sv: Länkfärg

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Enter the terms you wish to search for.
sv: Ange de termer du vill söka efter.

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Pagination
sv: Paginering

en: Base color
sv: Grundfärg

en: Slate
sv: Skiffer

en: Plum
sv: Plommon

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Firehouse
sv: Brandstation

en: Ice
sv: Is

en: Header background top
sv: Överst i bakgrund på sidhuvud
