Rain Theme (8.x-3.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Menu
te: మెనూ

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Other
te: ఇతర

en: Text color
te: పాఠ్యపు రంగు

en: Link color
te: లంకె రంగు
