Rain Theme (8.x-3.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Menu
th: เมนู

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Other
th: อื่นๆ

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Link color
th: สีของลิงก์

en: Enter the terms you wish to search for.
th: ใส่คำที่คุณต้องการค้นหา

en: Base color
th: สีอ้างอิงหลัก

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า
