Rain Theme (8.x-3.0) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Default
tr: Varsayılan

en: Menu
tr: Menü

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Other
tr: Diğer

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Link color
tr: Bağlantı rengi

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Enter the terms you wish to search for.
tr: Aramak istediğiniz terimleri giriniz.

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: Base color
tr: Temel renk

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Header background top
tr: Üst başlık arkaplanı
