Rain Theme (8.x-3.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Other
ug: باشقا

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Plum
ug: ئالۇچا

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
