Rain Theme (8.x-3.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Read more
uk: Читати далі

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Default
uk: Базово

en: Menu
uk: Меню

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Other
uk: Інше

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Enter the terms you wish to search for.
uk: Введіть терміни, які необхідно знайти.

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Base color
uk: Основний колір

en: Plum
uk: Слива

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Header background top
uk: Верхня частина фону верхнього колонтитулу
