Rain Theme (8.x-3.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Read more
vi: Xem thêm

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Default
vi: Mặc định

en: Other
vi: Khác

en: Text color
vi: Màu chữ

en: Link color
vi: Màu liên kết

en: Enter the terms you wish to search for.
vi: Nhập điều kiện tìm kiếm.

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Base color
vi: Màu chủ đạo

en: Previous page
vi: Trang trước
