RaiseDonors (1.0.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Email
bn: ইমেইল

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Mode
bn: মোড

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
