RaiseDonors (1.0.0) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Suffix
ca: Sufix

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: Test
ca: Prova

en: Default
ca: Per defecte

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Page
ca: Pàgina

en: Never
ca: Mai

en: State
ca: Estat

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: City
ca: Ciutat

en: Never run
ca: No s'ha executat mai

en: Address Line 1
ca: Adreça línia 1

en: Address Line 2
ca: Adreça línia 2

en: Live
ca: En viu

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -
