RaiseDonors (1.0.0) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: Default
cs: Výchozí

en: Email
cs: E-mail

en: Page
cs: Stránka

en: Never
cs: Nikdy

en: Mode
cs: Režim

en: State
cs: Stav

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: City
cs: Město

en: Never run
cs: Nikdy

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Postal Code
cs: PSČ

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Test Mode
cs: Testovací režim

en: Uses
cs: Použití

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -
