RaiseDonors (1.0.0) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Suffix
et: Järelliide

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Email
et: E-kiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Mode
et: Viis

en: State
et: Olek

en: City
et: Linn

en: Never run
et: Pole kunagi käivitatud

en: Postal Code
et: Postiindeks

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -
