RaiseDonors (1.0.0) - en to fr translation catalogue (26 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Suffix
fr: Suffixe

en: Daily
fr: Quotidien

en: Weekly
fr: Hebdomadaire

en: Monthly
fr: Mensuellement

en: Test
fr: Tester

en: Default
fr: Par défaut

en: Email
fr: Courriel

en: Never
fr: Jamais

en: State
fr: État

en: First Name
fr: Prénom

en: Last Name
fr: Nom de famille

en: City
fr: Ville

en: Never run
fr: Jamais exécuté

en: Address Line 1
fr: Adresse Ligne 1

en: Live
fr: En direct

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: Postal Code
fr: Code postal

en: Offset
fr: Décalage

en: About
fr: À propos

en: Test Mode
fr: Mode Test

en: Uses
fr: Utilisations

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Configured
fr: Configuré

en: Integrations
fr: Intégrations
