RaiseDonors (1.0.0) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Titill

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: Test
is: Prófa

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Email
is: Netfang

en: Page
is: Síða

en: Never
is: Aldrei

en: Mode
is: Hamur

en: State
is: Fylki

en: Last Name
is: Eftirnafn

en: City
is: Borg

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
