RaiseDonors (1.0.0) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Suffix
ja: 接尾語

en: Daily
ja: 毎日

en: Weekly
ja: 毎週

en: Monthly
ja: 毎月

en: Test
ja: テスト

en: Default
ja: デフォルト

en: Email
ja: メール

en: Page
ja: ページ

en: Never
ja: なし

en: Mode
ja: モード

en: State
ja: 状態

en: Last Name
ja: 姓

en: City
ja: 市区町村

en: Never run
ja: 未実行

en: Live
ja: ライブ

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Postal Code
ja: 郵便番号

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Test Mode
ja: テストモード

en: Uses
ja: 機能

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -
