RaiseDonors (1.0.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Email
ku: ئیمێل

en: Page
ku: پەڕە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Mode
ku: جۆر

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
