RaiseDonors (1.0.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: Test
mr: चाचणी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Email
mr: ईमेल

en: Page
mr: पान

en: Never
mr: कधीही नाही

en: State
mr: राज्य
