RaiseDonors (1.0.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Default
nn: Standard

en: Page
nn: Nettside

en: Never
nn: Aldri

en: Mode
nn: Modus

en: City
nn: By

en: - All -
nn: - Alle -
