RaiseDonors (1.0.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Suffix
os: Суффикс

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: Test
os: Тест

en: Default
os: Æнæивд
