RaiseDonors (1.0.0) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Title
pt: Título

en: Suffix
pt: Sufixo

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Monthly
pt: Por mês

en: Test
pt: Testar

en: Default
pt: Por defeito

en: Page
pt: Página

en: Never
pt: Nunca

en: Mode
pt: Modo

en: State
pt: Estado

en: First Name
pt: Primeiro Nome

en: Last Name
pt: Último Nome

en: City
pt: Município/Concelho

en: Never run
pt: Nunca executado

en: Live
pt: Ao vivo

en: Not configured
pt: Não configurado

en: Postal Code
pt: Código Postal

en: Offset
pt: Deslocamento

en: About
pt: Sobre

en: Test Mode
pt: Modo de Teste

en: Uses
pt: Usos

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Configured
pt: Configurado
