RaiseDonors (1.0.0) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Test
uk: Тест

en: Default
uk: Базово

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Page
uk: Сторінка

en: Never
uk: Ніколи

en: Mode
uk: Режим

en: State
uk: Стан

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: City
uk: Місто

en: Never run
uk: Не запускався

en: Address Line 1
uk: Адреса основна

en: Address Line 2
uk: Адреса додаткова

en: Live
uk: Наживо

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Postal Code
uk: Поштовий індекс

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Test Mode
uk: Тестовий режим

en: Middle Name
uk: По-батькові

en: Uses
uk: Використання

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Configured
uk: Налаштовано

en: Integrations
uk: Інтеграції
