RaiseDonors (1.0.0) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Daily
ur: روزانہ

en: Weekly
ur: ہفتہ وار

en: Monthly
ur: ماہانہ

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Default
ur: طے شدہ

en: Email
ur: ای میل

en: Page
ur: صفحہ

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Never run
ur: کبھی نہیں چلا

en: ›
ur: ‹
