Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Custom
ar: مخصص
