Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Custom
ca: Personalitzat
