Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: Custom
cy: Addasu
