Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Description
de: Beschreibung

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Label
de: Beschriftung

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Generate token
de: Token generieren

en: Entity %label has been deleted.
de: Die Entität %label wurde gelöscht.
