Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο
