Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Custom
eo: Propra
