Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Edit
fr: Modifier

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Generate token
fr: Générer un jeton
