Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Custom
he: מותאם
