Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: Custom
hu: Egyéni
