Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ
