Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური
