Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Custom
lt: Savitas
