Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Custom
lv: Pielāgots
