Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း
