Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Custom
nl: Aangepast
