Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Custom
pl: Własne
