Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: تدوین

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: Custom
fa: سفارشی
