Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه
