Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Label
ru: Метка

en: Custom
ru: Собственная
