Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Custom
sl: Prilagojeno
