Random Word Combo (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД
